Telepunkt to miejsce, w którym oprócz serwisu telefonów, tabletów czy laptopów, skupu telefonów lub szerokiej oferty akcesoriów GSM znajdziesz również rozwiązanie Twojego problemu, związanego z uszkodzoną szybką w urządzeniu. Nasi doświadczeni i wykształceni w branży serwisanci zajmą się wymianą uszkodzonego wyświetlacza, dotyku lub całego modułu.

W obecnych czasach praktycznie codziennie każdy z nas korzysta z telefonu, tabletu czy laptopa. Warto zaznaczyć, że od momentu, w którym urządzenia te stały się w pełni dotykowe, jednocześnie są one bardziej wrażliwe na uszkodzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stawiamy na szybką, profesjonalną wymianę uszkodzonego elementu, jednocześnie wybierając wysokiej jakości produkty do naprawy danego sprzętu.

Zajmujemy się wymianą zbitej szybki każdego modelu telefonu różnych marek, w tym m.in.: Samsung, Apple, LG, Huawie, Nokia, HTC oraz Sony. Najczęściej tego typu zlecenia wykonujemy na miejscu. Jednak, jeśli naprawa wymaga większej ilości czasu, realizujemy ją najszybciej jak to możliwe, informując Cię o terminie odbioru naprawionego telefonu.

Profesjonalna wymiana szybki w Twoim telefonie możliwa jest w każdym z naszych punktów w Limanowej.

Wybierz Telepunkt i ciesz się nową, estetyczną oraz w pełni funkcjonalną szybką swojego urządzenia.

Zapraszamy!


 
Nasze sklepy
1
Sklep
Limanowa
ul. Krótka 6
tel. 18 541 22 01
mail. sklep1@telepunkt.pl
2
Sklep
Limanowa
ul. Józefa Marka
tel. 18 541 22 02
mail. sklep2@telepunkt.pl
3
Sklep
Limanowa
ul. Rynek 10
tel. 18 541 22 03
mail. sklep3@telepunkt.pl
4
Serwis tel. 18 541 22 00
mail. serwis@telepunkt.pl