Jako marka Telepunkt swoje działania rozpoczęliśmy w 2000 roku. Nasze pierwsze zmagania obejmowały zakres napraw sprzętu RTV. Stawiając na ciągły rozwój, w 2002 roku wprowadziliśmy sprzedaż telefonów komórkowych, a uwzględniając potrzeby rynku, jednocześnie rozpoczęliśmy szeroko rozumianą obsługę serwisową.

Zajmujemy się również skupem nowych, jak i używanych telefonów komórkowych i tabletów, a także sprzedażą akcesoriów GSM.

Codziennie uczymy się czegoś nowego i stale podnosimy sobie poprzeczkę. Podążając za rozwijającą się branżą, wiemy, że nasze zaangażowanie jest konieczne i pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Zdobyte przez lata doświadczenie przełożyło się na standard obsługi i dopasowanie najlepszej oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Wypracowaliśmy znakomite kontakty handlowe w całej Polsce. Obecnie posiadamy setki stałych Klientów i ciągle poszerzamy to grono.

Liczymy na Wasze pomysły oraz sugestie dotyczące naszych działań, które można kierować drogą e-mailową na adres: biuro@telepunkt.pl.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie!

Zespół marki Telepunkt
 
Nasze sklepy
1
Sklep
Limanowa
ul. Krótka 6
tel. 18 541 22 01
mail. sklep1@telepunkt.pl
2
Sklep
Limanowa
ul. Józefa Marka
tel. 18 541 22 02
mail. sklep2@telepunkt.pl
3
Sklep
Limanowa
ul. Rynek 10
tel. 18 541 22 03
mail. sklep3@telepunkt.pl
4
Serwis tel. 18 541 22 00
mail. serwis@telepunkt.pl