Oprócz serwisu zajmujemy się skupem nowych oraz używanych telefonów, tabletów, komputerów, a także nawigacji. Robimy to tak długo, że możesz być pewny rzetelnej oraz ekspresowo przeprowadzonej transakcji.

Kupujemy wszystkie marki telefonów komórkowych. Interesują nas zarówno nowe, jak i używane urządzenia.

Oferujemy możliwość zamiany bądź odkupienia telefonu na korzystnych warunkach. Na cenę transakcji wpływa stan techniczny i wizualny urządzenia, czas jego użytkowania, posiadanie dokumentów i oryginalnych akcesoriów oraz pudełka.

Jeśli chcesz sprzedać telefon, należy dostarczyć go najlepiej z kompletem otrzymanym od producenta do jednego z naszych sklepów na terenie Limanowej. Ważnym elementem transakcji jest posiadanie dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego lub paszportu.

Na zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić do sklepu praktycznie każdy model telefonu – od starszych po najnowsze. Kupując w naszych sklepach, masz pewność, że zakupiony towar będzie legalny i w 100% sprawny, z kompletem akcesoriów dostarczonym przez producenta.

Nasze działania dostosowujemy do potrzeb i preferencji Klientów. Gwarantujemy, że w naszych punktach każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta Telepunkt zawiera telefony najnowszych generacji wiodących na rynku firm, ale także modele standardowe, sprawdzone i cenione przez długie lata.

Cechuje nas profesjonalna, kompetentna oraz miła obsługa, która chętnie odpowie na wszelkie pytania, a także pomoże i rozwieje każdą wątpliwość. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bezcenne.

Odwiedź nasz punkt już dziś! Zapraszamy!
Nasze sklepy
1
Sklep
Limanowa
ul. Krótka 6
tel. 18 541 22 01
mail. sklep1@telepunkt.pl
2
Sklep
Limanowa
ul. Józefa Marka
tel. 18 541 22 02
mail. sklep2@telepunkt.pl
3
Sklep
Limanowa
ul. Rynek 10
tel. 18 541 22 03
mail. sklep3@telepunkt.pl
4
Serwis tel. 18 541 22 00
mail. serwis@telepunkt.pl