Profesjonalny serwis pogwarancyjny Telepunkt to miejsce naprawy telefonów, tabletów oraz laptopów. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie telefonii komórkowej oraz podążanie za najnowszymi trendami serwisowymi sprawia, że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy, jak w obecnych czasach niezbędne jest posiadanie sprawnego telefonu, tabletu czy laptopa, dlatego stawiając na priorytetowe potrzeby naszych Klientów, działamy tak szybko, jak to możliwe.
 
Serwisujemy wszystkie rodzaje telefonów i smartfonów. Wykonujemy naprawy telefonów m.in. marki: Samsung, Huawei, Apple, iPhone, Nokia czy Sony. Zajmujemy się zarówno nowoczesnymi urządzeniami, jak i tymi starszymi. To właśnie u nas naprawisz urządzenia, których gwarancja już wygasła.  Prowadzimy profesjonalny serwis pogwarancyjny telefonów komórkowych. Posiadamy profesjonalne zaplecze magazynowe, warsztatowe, a także doświadczonych serwisantów, którzy regularnie poszerzają swoje umiejętności oraz wiedzę.
 
Ponadto zajmujemy się serwisem laptopów oraz tabletów. Nasze doświadczenie obejmuje serwis wszystkich dostępnych na rynku marek. Nasi serwisanci obsłużyli tysiące urządzeń, które z powodzeniem udało im się naprawić. Każdy z naszych punktów obsługuje naprawę laptopów. Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami oraz niezbędnym sprzętem serwisowym.
 
Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Pracujemy na podzespołach wysokiej klasy.  
 
Wciąż rozwijamy swoją wiedzę oraz umiejętności, aby Klienci mogli liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji.

 

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

  • naprawę telefonów „po zalaniu” - naprawy płyty głównej i innych elementów uszkodzonych w wyniku ingerencji cieczy,
  • wymianę wyświetlacza i ekranu dotykowego we wszystkich modelach telefonów, tabletów, smartfonów,
  • naprawę software’u – wykonujemy wszystkie możliwe naprawy związane z oprogramowaniem telefonu: zmiana wersji oprogramowania na nowsze, usunięcie blokady sim lock, odblokowanie kodu telefonu.

Zapraszamy do naszych punktów w Limanowej niedaleko Nowego Sącza. W razie potrzeby zapraszamy także do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Służymy pomocą i z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.
 
Do zobaczenia!

Nasze sklepy
1
Sklep
Limanowa
ul. Krótka 6
tel. 18 541 22 01
mail. sklep1@telepunkt.pl
2
Sklep
Limanowa
ul. Józefa Marka
tel. 18 541 22 02
mail. sklep2@telepunkt.pl
3
Sklep
Limanowa
ul. Rynek 10
tel. 18 541 22 03
mail. sklep3@telepunkt.pl
4
Serwis tel. 18 541 22 00
mail. serwis@telepunkt.pl